fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Crusher ANC dwa razy na pierwszym miejscu!

Pierwsze rozdanie nagród plebiscytu DailyWebstery za nami. Redakcja DailyWeb.pl testowała w ubiegłym roku wiele sprzętów, a spośród wszystkich postanowili wyróżnić te, które zrobiły na nich największe wrażenie. Słuchawki Skullcandy Crusher ANC zostały nominowane w kategorii Słuchawki Duże. Głosowanie odbyło się wewnętrznie w redakcji, ale możliwość wskazania swojego faworyta mieli również czytelnicy. Bardzo miło nam poinformować, […]

Pierwsze rozdanie nagród plebiscytu DailyWebstery za nami. Redakcja DailyWeb.pl testowała w ubiegłym roku wiele sprzętów, a spośród wszystkich postanowili wyróżnić te, które zrobiły na nich największe wrażenie. Słuchawki Skullcandy Crusher ANC zostały nominowane w kategorii Słuchawki Duże. Głosowanie odbyło się wewnętrznie w redakcji, ale możliwość wskazania swojego faworyta mieli również czytelnicy. Bardzo miło nam poinformować, że nasze słuchawki wygrały zarówno w kategorii Wybór Redakcji jak i Wybór Czytelników.

Przypominamy, że Crusher ANC to jedne z najbardziej zaawansowanych słuchawek w historii Skullcandy. Model wyróżnia możliwość personalizacji dźwięku przez aplikację, regulowany bas sensoryczny oraz aktywna redukcja hałasu. Na jednym ładowaniu gotowe są grać całą dobę, a dzięki lokalizatorowi Tile nie da się ich zgubić. Szczegółowa specyfikacja dostępna jest tutaj, a model można kupić chociażby na headbeat.pl.

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka