Słuchawki Venue z aktywną redukcją hałasu dostępne już w sieci sprzedaży! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Grudzień jest NIESAMOWITY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

W dziesiątym miesiącu naszej kampanii ’12 Moods’ czujemy się NIESAMOWICIE. W grudniu odkrywamy nasze wrodzone wartości.

Kolor, który wybraliśmy aby reprezentował nasz nastrój, to Dope Gold – wyrazisty, metaliczny kolor, który dodaje prestiżu naszym produktom i partnerom.

W grudniu wprowadzamy produkty w limitowanych opcjach kolorystycznych i ekskluzywne materiały z udziałem osób, które sprawiają, że czujemy się NIESAMOWICIE – raper Valee i profesjonalna surferka Coco Ho. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainspirują Was tak, jak zainspirowały nas.

NIESAMOWITY ARTYSTA: VALEE

Amerykański raper Valee Taylor, znany po prostu jako Valee, urodził się w południowej części Chicago. Do tej pory mieszka w okolicy, w której się wychowywał ponieważ, jak twierdzi, element niebezpieczeństwa pomaga mu utrzymać swoją błyskotliwość. Napięta atmosfera, która go otacza, stworzyła jego uduchowioną osobowość, czyli to co sprawia, że jest tak intrygujący. Do życia podchodzi ze spokojem i z planem, widząc w nim możliwość do zakłócenia tradycji. Jego chęć do polepszania codzienności przeniósł do świata muzyki. W mixtape’ach i w radiu nie słyszał nic co by go usatysfakcjonowało, więc pewnego dnia nudząc się w domu, postanowił pojechać do sklepu muzycznego i kupić kilka mikrofonów i sprzęt niezbędny do tworzenia podkładów muzycznych. Valee nigdy nie planował kariery muzycznej, ale jego poświęcenie sprawiło, że rap stał się jego obsesją. Wkrótce Valee odkrył swoją niecodzienną umiejętność manipulowania sylabami i rozciągania słów pod swoje ciężkie, basowe podkłady. Jego charakterystyczny styl wygrał z podobnymi artystami, co zaowocowało kontraktem z wytwórnią G.O.O.D. Music, należącą do Kanye Westa.

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu “Shell’ wraz z zakulisowymi materiałami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

NIESAMOWITA ZAWODNICZKA: COCO HO

Coco Ho należy do surfowej arystokracji, ale nadużywanie swojego nazwiska nie jest w jej stylu. Jest pewna siebie i wykorzystuje to by dodawać odwagi innym. Pierwszy kontrakt sponsorski podpisała w wieku ośmiu lat, a jako 17-latka stała się najmłodszą zawodniczką, która zakwalifikowała się do World Surf League Women’s World Tour, tym samym stając się cenioną postacią w świecie zawodowego surfingu. Jej nastawienie na wygrywanie kontrastuje z jej niesamowicie otwartym i spontanicznym charakterem, a jej podejście do życia nie jest zwykłą pozą – ona na prawdę czerpie z życia ile się da.

NIESAMOWITE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy model Indy True Wireless Earbuds w limitowanym kolorze Dope Gold.

Do każdej pary słuchawek Indy w tym kolorze, dodajemy limitowane, złote okulary 9FIVE™. Ramka okularów została wykonana ze stali nierdzewnej i pokryta 24-karatowym złotem. Okulary 9FIVE™ dodadzą luksusu każdej możliwej stylizacji.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_10

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka