fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Lipiec jest NIEZALEŻNY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

5. miesiąc kampanii ‘12 Moodsprzed nami, a jego motywem przewodnim jest Niezależność.  Nie bacząc na innych, przecieramy swój szlak.

Kolor, którego użyliśmy w tym miesiącu, by ożywić nasz nastrój to Independent Purple -intensywny odcień przypominający nam wolność, której musimy pozostawać wierni dla własnej artystycznej wizji.

2 lipca zaprezentujemy nowe produkty oraz ekskluzywne treści z udziałem tych, dzięki którym czujemy się niezależniraperką Tommy Genesis i profesjonalnym skateboarderem, Chrisem Joslin. Mamy nadzieję, że ich dokonania, historie i postawy zainspirują Was – tak jak zainspirowały nas – do robienia  rzeczy na swój sposób; niech reszta świata stara się za nami nadążyć.

NIEZALEŻNA ARTYSTKA: TOMMY GENESIS

Tommy Genesis wypłynęła z podziemia, pozostała wierna swojej wizji i zjednała sobie rzeszę oddanych fanów. Eksperymentowała z wieloma gatunkami muzycznymi, takimi jak emo, noise i punk, co zaprowadziło ją do stworzenia własnego podgatunku: fetish rap. Tommy jest również artystką wizualną, co jest szczególnie widoczne w jej teledyskach, które sama często reżyseruje i montuje. Unika szufladkowania i odrzuca stereotypy. Dzięki temu stała się żywym przykładem artystki, która swobodnie tworzy sztukę na własnych warunkach. 

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu „100 Bad” Tommy Genesis wraz z zakulisowymi treściami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

NIEZALEŻNY ZAWODNIK: CHRIS JOSLIN

WYZWOLONY SPORTOWIEC: CHRIS JOSLIN

Chris Joslin nie jest typowym zawodowcem. Pomimo tego, że już jest uważany za legendę przez swoich 22-letnich rówieśników, ciężko go nazwać cudownym dzieckiem streetowej deskorolki. Chris jest bohaterem słabszych i jego fani kochają go za to. Joslin wkłada serce we wszystko co robi i to widać w jego stylu jazdy. Jego niesamowite poświęcenie przy szalonych trickach na ryzykownych miejscówkach, zaowocowało pojawieniem się wielu niesamowitych filmów. Po obejrzeniu pełnego przejazdu Chrisa Joslina nabierzesz odwagi, aby stawić czoło jeszcze trudniejszym przeszkodom. Chris robi to, co jest powszechnie uważane za niemożliwe, poprzez zachowanie równowagi między życiem rodzinnym i dynamicznie rozwijającą się karierą.

W tym miesiącu prezentujemy specjalną wersję słuchawek Push™ Truly Wireless Earbuds w limitownym kolorze Independent Purple.

 Każda para fioletowych słuchawek Push posiada w zestawie plecak Daypack. Nie ważne czy jesteś w górach czy w centrum miasta, ten ultra lekki i pakowny plecak pozwoli Ci zabrać ze sobą wszystko czego potrzebujesz.

 

 

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_5

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka