fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Listopad jest WYLUZOWANY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

W dziewiątym miesiącu naszej kampanii ’12 Moods’ czujemy się WYLUZOWANI. W listopadzie bierzemi głęboki wdech i żyjemy chwilą.

Kolor, który wybraliśmy aby reprezentował nasz nastroj, to Chill Blue – chłodna, pastelowa barwa, która dodaje naszym produktom i ambasadorom, świeżości i spokoju.

W listopadzie wprowadzamy produkty w limitowanych opcjach kolorystycznych i ekskluzywne materiały z udziałem osób, które sprawiają, że czujemy się WYLUZOWANI artysta Banes World i profesjonalny snowboardzista Mark McMorris. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainspirują Was tak, jak zainspirowały nas.

WYLUZOWANY ARTYSTA: BANE'S WORLD

Pochodzący z Long Island Shane Bianchard, znany jako Bane’s World, tworzy muzykę, która doskonale oddaje nastrój panujący w jego kalifornijskim mieście rodzinnym. Wyluzowany i rozmarzony, wychodzi naprzód ruchu zwanego “bedroom pop”. W 2018 roku, Bane’s World zagrał na najważniejszych festiwalach, takich jak Coachella, czy Camp Flog Gnaw. Bianchard zaszedł tak daleko wydając tylko jeden album – ‘Drowsy’, który ukazał się w 2016 roku. W wywiadzie podczas naszego podcastu ‘You Fell Me?’, Shane wspomniał o swoim przywiązaniu do “smutnych piosenek miłosnych”, co precyzyjnie określa efekt jaki możemy usłyszeć na płycie ‘Drowsy’. Bianchard pomimo tego, że jest gitarowym wymiataczem, potrafi również zagrać delikatnie i emocjonalnie, co wzbogaca jego twórczość o dodatkową, refleksyjną warstwę muzyczną. Wrażliwa postać jaką jest Bane’s World preferuje kameralne miejsca i jest to idealny wybór dla naszego nastroju w tym miesiącu. 

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu “You Say I’m In Love’ wraz z zakulisowymi materiałami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

WYLUZOWANY ZAWODNIK: MARK MCMORRIS

Mark ma jeden cel w życiu – robić rzeczy WIĘKSZE. I w jakiś sposób robi to bez dodatkowego przymusu. Bez względu jaki trick wykonuje, zawsze wydaje się wyluzowany, spokojny i skupiony. Być może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale pod jego szerokim uśmiechem, kryje się głęboko zakorzeniona ambicja, która pozwoliła mu wyrwać się z kanadyjskiego rolniczego miasteczka i wyniosła go na szczyt w branży snowboardowej. Pomimo tego wszystkiego, Mark jest zawsze wyluzowany, nawet kiedy przesuwa swoje granice, wykonując double corka z poręczy. Jego poświęcenie zaowocowało czołowymi pozycjami na wszelkich zawodach, medalem olimpijskim i niezwykłym uznaniem wśród innych zawodników. Jego tatuaż “Live for the moment” (żyj chwilą) znajduje się w dobrze widocznym miejscu, tak aby przypominał mu, że nic nie jest ważniejsze niż TU I TERAZ. Być może właśnie dlatego jest taki wyluzowany. Nie martwi się tym co było i tym co będzie.

WYLUZOWANE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy model Indy True Wireless Earbuds w limitowanym kolorze Chill Blue.

Do każdej pary słuchawek Indy w tym kolorze, dodajemy pasujący kubek termiczny CamelBak. Kubek ma pojemność 340 ml i posiada szczelny, domykany dekiel, który pozwala na picie z każdej strony.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_9

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka