Crusher ANC - słuchawki z aktywną redukcją hałasu i basem sensorycznym. Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

MOOD BOOST: PEWNOŚĆ SIEBIE

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

Bez względu na to co świat oferuje nam w ostatnich tygodniach, chcemy zainspirować każdego, aby był PEWNY SIEBIE i patrzył w przyszłość w przekonaniu, że lepsze dni nadejdą (mamy nadzieję, że niedługo).

ARTYSTA

RICO NASTY

Rico Nasty, królowa Sugar Trapu prowadzi nas przez drugi miesiąc kampanii Mood Boost, ze swoją wyjątkową pewnością siebie i lsłuchawkami Sesh True Wireless w limitowanym kolorze Confident Yellow. Spodziewajcie się nowości od Rico w najbliższych miesiącach!

ARTYSTA

RINA SAWAYAMA

Przełomowa piosenkarka/kompozytorka, Rina Sawayama wchodzi w sklad majowego zestawu artystów kampanii Mood Boost. Nie przegap jej jedynego w swoim rodzaju stylu i jej wykonania utworu „Commes de Garçons”, które zostanie udostępnione na naszym instagramie @skullcandy.

ARTYSTA

RUDE LTD

Naszemu majowemu nastrojowi towarzyszy PEWNA SIEBIE grafika londyńskiego kolektywu RUDE LTD. W zestawie z limitowanymi słuchawkami znajdziesz plakat „Rise and Frickin’ Shine”.

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka