fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Październik jest NIEUSTRASZONY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

Wkraczając w ósmy miesiąc kampanii ’12 Moods’ czujemy się NIEUSTRASZENI. W październiku puszczamy hamulce i pewnym krokiem zmierzamy w nieznane.

Kolor, który będzie nam towarzyszył w tym miesiącu to Fearless Black – ciemny odcień, który dodaje mocy naszym produktom i ambasadorom.

Od drugiego października wprowadzamy limitowaną edycję produktów i ekskluzywne materiały z udziałem osób, którzy sprawiają, że czujemy się NIEUSTRASZENI – raper Denzel Curry i profesjonalny surger Kyuss King. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainspirują Was tak jak zainspirowały nas.

NIEUSTRASZONY ARTYSTA: DENZEL CURRY

Denzel Curry, raper pochodzący z Florydy, wybił się jako członek grupy Raider Klan, kolektywu, który swoje uznanie zdobył dzięki wskrzeszeniu mrocznego podgatunku rapu znanego jako horrorcore. Curry zbudował swoją karierę i zebrał rzeszę fanów posługując się szorstkim i ostrym wizerunkiem i pomimo, że jego wczesna twórczość nie omijała tematów kulturowych i społecznych, w naszych oczach to nie jest wszystko co definiuje go jako NIEUSTRASZONEGO. To fakt, że ewoluował stając się bardziej transparentnym artystą. Nie jest tajemnicą, że artysta może borykać się z przeciwnościami porzucając styl, który zapewnił mu sławę, ale właśnie w tym roku Curry wydał album ZUU, który jest niezwykle osobisty i pozbawiony mroku z którego słynął. Przez wielu to wydawnictwo zostało uznane za najbardziej dynamiczne i najlepszego w jego dorobku. Pożegnał się z tematami związanymi z przesiąkniętym agresją i patologią dzieciństwem i odważnie poszerza swój artystyczny dorobek oraz grono swoich odbiorców.

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu ‘P.A.T.’ wraz z zakulisowymi materiałami i ekskluzywnym wywiadem z wystilizowanego planu pop-up w Los Angeles.

NIEUSTRASZONY ZAWODNIK: KYUSS KING

Kyuss King postanowił zostać profesjonalnym surferem w tym samym momencie, w którym postawił swoją nogę na desce. Kyuss spędził lata jako grom (ang. młody zawodnik) na północnym wybrzeżu wyspy hawajskiej wyspy Oahu, co było odważnym, ale też kluczowym krokiem w jego karierze. W ciągu ostatnich lat wyniósł swoje umięjętności ponad poziom reprezentowany przez jego 19-letnich rówieśników. Od pierwszego sezonu w Waimea po ostatnią podróż do Indonezji, Kyuss nieustraszenie kroczy w kierunku najwyższego światowego poziomu.

NIEUSTRASZONE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy model Push™ True Wireless Earbuds w limitowanym kolorze Fearless Black. Do każdej pary słuchawek PUSH w kolorze Fearless Black dodawane są limitowane skarpety.

W tym miesiącu limitowane akcesorium zostało zaprojektowane przez Nolana Cooleya, 15-letniego skate’a i artystę z Oceanside w Kalifornii, który posiada autyzm. Zaprojektowanie skarpet w kolorze Fearless Black oznaczało dla Nolana reinterpretację swojego dotychczasowego stylu, ale odważnie podjął się wyzwania i mamy nadzieję, że będziecie zachwyceni efektem jego pracy, tak jak my jesteśmy.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_8

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka