fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Sierpień jest BOMBOWY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

Wchodzimy w szósty miesiąc kampanii „12 Moods” i czujemy się BOMBOWO. W tym miesiącu jesteśmy nostalgiczni i wspominamy style z przeszłości, które inspirują nas tak samo jak przed laty. 

Kolor, którego użyjemy aby wprowadzić w nasz nastrój to Rad Blue – intensywny, kobaltowy odcień, który ożywi naszych ambasadorów i nasze produkty.

Startując 2. sierpnia, dodajemy do oferty limitowane produkty i ekskluzywne materiały z udziałem osób, które sprawiają, że czujemy się BOMBOWO – niezależna artystka Soccer Mommy i zawodowy surfer Conner Coffin. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainsprują Was tak jak zainspirowali nas.

BOMBOWA ARTYSTKA: SOCCER MOMMY

Sophie Allison, lepiej znana pod pseudonimem Soccer Mommy, jest nierozłączną częścią odrodzenia muzyki rockowej w ostatnich latach. Zaczynała od pisania piosenek w swojej sypialni w Nashville w stanie Tennessee, tym samym zaskarbiając sobie serca fanów w sieci.  Częściowo fanatyczka lat ’90, częściowo fanka Taylor Swift. Soccer Mommy emanuje młodzieńczą niewinnością, ale z charakterem. W ostatnim czasie jej sylwetka została zaprezentowana w New York Times w artykule dotyczącym kobiet w muzyce rockowej, tym samym zapisując się w grupie artystek, które idą pod prąd zmieniając oblicze muzyki rockowej.

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu „Still Clean” Soccer Mommy wraz z zakulisowymi treściami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

BOMBOWY ZAWODNIK: CONNER COFFIN

Conner Coffin tworzył swój płynny i dynamiczny styl w legendarnym spocie w Santa Barbara w Kaliforni. Znany ze swojego purystycznego nastawienia do surfingu, Conner może wydawać się ukształtowanym zawodnikiem, jednak jak sam twierdzi, cały czas się rozwija. Rok 2018 zakończył na siódmym miejscu w światowym rankingu, ale nie ma zamiaru na tym poprzestawać, dopóki nie wejdzie na sam szczyt. Kiedy nie podróżuje na zawody surfingowe, ćwiczy grę na gitarze i występuję na scenie. Życie profesjonalnego surfera i spełnionego muzyka, to dla nas wzór BOMBOWEGO nastawienia.

BOMBOWE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy model Push™ True Wireless Earbuds w limitowanym kolorze Rad Blue.

Do każdej pary słuchawek Push w kolorze Rad Blue, dodawany jest limitowany zegarek elektroniczny Skullcandy Digiwatch. Zarówno stylowy jak i wygodny – zegarek Digiwatch jednocześnie przeniesie Cię do przeszłości i sprawi, że będziesz zawsze na czas. 

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_6

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka