Słuchawki Venue z aktywną redukcją hałasu dostępne już w sieci sprzedaży! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Styczeń jest DOŁADOWANY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

W jedenastym miesiącu naszej kampanii ’12 Moods’ czujemy się DOŁADOWANI. W styczniu wykorzystamy wszystkie nasze predyspozycje, aby wkroczyć w nowy rok z impetem.

Kolor który wybraliśmy, aby reprezentował nasz nastrój, to Energized Yellow – intensywny, neonowy żółty, który rozświetli nasze produkty i partnerów.

W styczniu wprowadzamy produkty w limitowanych opcjach kolorystycznych i ekskluzywne materiały z udziałem osób, które sprawiają, że czujemy się DOŁADOWANI – zespół wykonujący electric pop 100 Gecs oraz profesjonalny snowboardzista Zak Hale. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainspirują Was tak, jak zainspirowały nas.

DOŁADOWANY ARTYSTA: 100 GECS

100 Gecs łączy wiele elementów popularnych w muzyce elektronicznej – indie pop, pop punk, transowe syntezatory – a mieszanka tego wszystkiego daje niezwykle intensywny efekt. Zespół pochodzi z St. Louis w stanie Missouri i w skład tego duetu wchodzi Dylan Brady i Laura Les. Według Laury różnorodność zespołu jest efektem dorastania duetu w erze internetu. Artystka w wywiadzie dla Skullcandy nawiązuje do utworów z nurtu Nightcore – gatunku, który sama określa jako “przyspieszone piosenki z wysokimi wokalami”. Jest to trafne określenie również dla 100 Gecs. Ich debiutancki album, 1000 Gecs, jest bezpośrednim odwzorowaniem tego jak internet ukształtował umysły współczesnej młodzieży. Istniejące już pomysły zderzają się z niewyczerpanym źródłem nowych informacji. Na szczęście dla nas, 100 Gecs potrafią uchwycić magię tych zderzeń i dzielić się nią w formie nieskończonej dawki energii dla świata. 

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu “Stupid Horse” wraz zakulisowymi materiałami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

DOŁADOWANY ZAWODNIK: ZAK HALE

Zak Hale dorastał jeżdżąc na snowboardzie w Bear Mountain, mekce dla fanów jazdy parkowej i stał się ikoną tego miejsca. Zak szlifował swój unikatowy styl w swoich rodzinnych stronach, ale w pełni rozwinął się zwiedzając miejskie spoty na całym świecie. Jego dążenie do zdobywania niezdobytych poręczy sprawiło, że Zak stał się jednym z najchętniej oglądanych snowboardzistów. Nie bez powodu jest też od lat czołowym zawodnikiem marki Monster Energy. Zak jest gościem, który nigdy nie przestaje jeździć, bez względu na porę roku. Pomimo niezwykłego doświadczenia w świecie sportu, jego uśmiech sprawia wrażenie jakby nie postarzał się ani trochę od początku swojej kariery.

DOŁADOWANE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy model Sesh True Wireless Earbuds w limitowanym kolorze Energized Yellow.

Do każdej pary słuchawek Sesh w tym kolorze, dodajemy limitowaną wersję power banku Skullcandy Stash w tym samym kolorze. Nasz kieszonkowy power bank pozwala na doładowywanie Twoich urządzeń przez 24 godziny, bez względu na to, jak daleko jesteś od domu.

 

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_11

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka