fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

W lutym jesteśmy PEŁNI PASJI

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

W dwunastym miesiącu naszej kampanii ’12 Moods’ jesteśmy przepełnieni PASJĄ. W lutym kierujemy się sercem podczas naszej podróży, bez względu na jej cel.

Kolor, który wybraliśmy, aby reprezentował nasz nastrój, to Passionate Coral – krwisty odcień, który rozpali nasze produkty i partnerów.

W lutym wprowadzamy produkty w limitowanych opcjach kolorystycznych i ekskluzywne materiały z udziałem osób, które sprawiają, że jesteśmy PEŁNI PASJI – wokalistka -kompozytorka Ari Lennox i profesjonalna surferka – Alyssa Spencer. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainspirują Was tak, jak zainspirowały nas.

ARTYSTKA PEŁNA PASJI: ARI LENNOX

“Wydaje mi się, że teksty nie muszą być doskonałe, po prostu opowiedz swoją historię”, twierdzi Ari Lennox. Artystka dzieli się surową namiętnością, co sprawia, że doskonale pasuje do nastroju, który towarzyszy nam w tym miesiącu. Lennox podąża za głosem serca i z czasem zyskała pewność siebie. Dorastając w Maryland czuła, że to nie jest jej miejsce, ale wszystko zmieniło się gdy przeprowadziła się do Washington D.C. – “życie zaczęło nabierać kolorów po przeprowadzce” – dodaje.

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu “Broke” wraz z zakulisowymi materiałami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

ZAWODNICZKA PEŁNA PASJI: ALYSSA SPENCER

Zarówno jej szczery uśmiech jak i jaskrawo-różowa deska surfingowa, promieniują szczerą pasją do życia. Spencer żyje według mantry Skullcandy: pasja jest ważniejsza od podium. Ona nie surfuje dla współzawodnictwa, chociaż jest tą którą trudno pokonać. Robi to ponieważ, jak twierdzi, “przede wszystkim, po prostu kocham ocean”. Będąc na desce od szóstego roku życia wznieciło w niej płomienną miłość do wody, która nigdy nie będzie w stanie zgasić tego uczucia.

PRODUKTY PEŁNE PASJI

W tym miesiącu prezentujemy model Sesh True Wireless w limitowanym kolorze Passionate Coral.

Do każdej pary słuchawek w tym kolorze, dodajemy limitowaną wersję koca podróżnego. Miękka powierzchnia z mikrofibry zapewnia ciepło, a spodnia podszewka nie przepuszcza wody.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_12

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka