fbpx

Indy Evo - doskonałe słuchawki True Wireless! Sprawdź!

Aktualności

Powrót do listy

Wrzesień jest ZATRACONY

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy abyś słuchał muzyki. Chcemy abyś ją poczuł.” - to myśl przewodnia marki.

Wkraczając w siódmy miesiąc kampanii ’12 Moods’ czujemy się ZATRACENI. We wrześniu wyruszamy w podróż w poszukiwaniu naszych najskrytszych marzeń.

Kolor, który powołaliśmy do życia w tym miesiącu to Deep Red – ciemny odcień czerwieni, który nadaje wyrazistość produktom i ambasadorom prezentowanym w tym miesiącu.

Startując 2. września, dodajemy do oferty limitowane produkty i ekskluzywne materiały z udziałem osób, które sprawiają, że czujemy się ZATRACENI – neo-soulowy artysta Cautious Clay i profesjonalny snowboardzista Travis Rice. Mamy nadzieję, że ich występy, historie i nastawienie zainsprują Was tak jak zainspirowali nas.

ZATRACONY ARTYSTA: CAUTIOUS CLAY

“Odkąd zacząłem tworzyć muzykę, zawsze chodziło o uczucie”, mówi Joshua Karpeh, piosenkarz z Brooklynu, producent i multiinstrumentalista znany jako Cautious Clay. Jego znakiem rozpoznawczym są głębokie i poetyckie teksty, które poruszają dojrzałe i refleksyjne tematy. Jego instynkt jest dopełniany przez bogatą wiedzę z zakresu teorii muzyki i struktury utworu. Jest również wykształconym flecistą, jednak potrafi grać na innych instrumentach dętych oraz gitarze. Najpierw został zauważony przez Billie Eilish po zaprezentuwaniu remixu jej utworu pod tytułem “Ocean Eyes”, a następnie zebrał imponującą rzeszę fanów dzięki minialbumom wydawanym własnym sumptem i wyprzedanym, charyzmatycznym koncertom.

Skullcandy zaprezentuje studyjne wykonanie utworu „Sidewinder” w wykonaniu Cautious Claya wraz z zakulisowymi treściami i ekskluzywnym wywiadem z wystylizowanego planu pop-up w Los Angeles.

ZATRACONY ZAWODNIK: TRAVIS RICE

W kwestii snowboardu tylko nieliczni zanurzyli się głębiej niż Travis Rice. Zrewolucjonizował jazdę backcountry poprzez wykonywanie spektakularnych tricków w naturalnej, dzikiej górzystej scenerii i tworząc przy tym niesamowite filmy. Jego przełomowa produkcja, “The Art of Flight”, została nakręcona przy współpracy z marką Red Bull, w odległych, dziewiczych lokalizacjach w różnych częściach globu. Jego ostatnie filmy “The Fourth Phase” i “Depth Perception” zyskały uznanie dzięki innowacyjności i wnikliwemu spojrzeniu na tajemniczość zimy. W międzyczasie stworzył cykl zawodów pod szyldem “Supernatural”, które odbywają się w backcountry. W poszukiwaniu głębszego puchu i głębszych historii, Travis Rice pozostanie na zawsze częścią DNA snowboardu.

ZATRACONE PRODUKTY

W tym miesiącu prezentujemy model Push™ True Wireless Earbuds w limitowanym kolorze Deep Red.

Do każdej pary słuchawek PUSH w kolorze Deep Red, dodawana jest limitowana czapka Skullcandy, która zapewni Ci wygodę i ciepło, a czerwona, skórzana naszywka dostarczy dodatkowych punktów za styl.

Więcej informacji tutaj: http://bit.ly/12moods_7

Udostępnij:

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami marki Skullcandy.

Wyszukiwarka